Ženský zákon úradoval aj v našom meste

Nedeľné divadelné predstavenia v našom meste pokračujú. Tentokrát Kultúrny dom v Krásne nad Kysucou hostil Divadelný súbor dospelých z Kysuckého Nového Mesta s divadelnou hrou "Ženský zákon." Rovnako ako pri poslednom divadelnom predstavení "...a furt sa pije" sa sála zaplnila do posledného miesta, ba dokonca sme museli pre veľký záujem pridávať ďalšie stoličky. Veľmi nás teší táto vysoká návštevnosť domácich krásňanov, ale i obyvateľov susedných obcí, preto mesto pripravuje o niekoľko týždňov ďalšie divadelné predstavenie.

Táto známa divadelná klasika "Ženský zákon" bola vynikajúco režisérsky a herecky pripravená, zaujala i jednotlivými humornými scénami, ktoré diváci ocenili dlhým aplauzom. Hercom ďakujeme za tento vynikajúci divadelný zážitok a našim divákom za úžasnú atmosféru, ktorú vďaka úplne zaplnenej sále vytvorili.