Pozvánka na divadelné predstavenie Na Lampárni

Mesto Krásno nad Kysucou pri príležitosti MESIACA ÚCTY K STARŠÍM srdečne pozýva všetkých seniorov na divadelné predstavenie súboru Staškovan "Na Lampárni".

Predstavenie sa bude konať v nedeľu 22. októbra 2023, o 16.00 hod. v Kultúrnom dome v Krásne nad Kysucou.

Vstup pre seniorov zdarma, pre verejnosť 2 €. Je potrebné si vstupenky vyzdvihnúť dopredu a preukázať sa dokladom totožnosti.

Vstupenky je možné zakúpiť na Mestskom úrade v kancelárii č. 6, tel. 041 /4308 912 a v Mestskej knižnici, tel. 041/4385239.

Účinkujú:
Tomáš Gajdošík, Bibiána Grečmalová, Ivana Chytilová, Darina Hnidková, Silvia Kajanková, Katarína Brisudová, Katarína Prengelová, Darina Machovčáková, jozef Prengel, Miroslava Lehotská, Vojtech Baláž, Katarína Koniarová.

Scéna, zvuk, svetlá, hudba a spev: Ján Belko
Hudba a klavír: Ján Belko ml.

Na Lampárni Krásno nad Kysucou