Na oslave Dňa detí nebude chýbať ani cesta do rozprávky

Všetky detičky - väčšie aj menšie srdečne pozývame na Deň detí, ktorý sa uskutoční 7.6. v Krásne nad Kysucou na námestí pred kultúrnym domom. Pre najmenších je pripravený bohatý program, ktorý bude sprevádzaný moderátorom počas celého dňa. Program začína o 14:00. V prvej časti, ktorú organizujú žiaci základnej školy, je pre deti pripravená súťažná Cesta rozprávkovým lesom. Druhú časť bude tvoriť pútavé predstavenie bábkového divadla, po ňom bude program pokračovať viacerými sprievodnými aktivitami - maľovaním detí na tvár, vystúpením kúzelníka, deti bude zabávať aj klaun a kuriatko, ktoré bude rozdávať sladkosti. Odvážnejší budú mať možnosť zajazdiť si na koníkoch a do sýtosti sa vyšantiť na nafukovacích šmýkačkách. Rovnako nebudú chýbať kolotoče, súčasťou programu budú aj súťaže v speve a v maľovaní. V závere programu sa bude prezentácia mestskej polície, hasičskej techniky a zdatnosti žiakov. Deti si budú môcť počas celého dňa dosýtosti zamaškrtiť na sladkostiach, cukrovej vate a inom občerstvení. Program bude ukončený detskou hudbou, pri ktorej sa môžu decká vyjašiť.

Tešíme sa na Vás!

Plagát Magic Marion