Na 7. reprezentačnom plese mesta sa super zabávalo

Magická sedmička – siedmy ples, siedmeho februára o siedmej hodine večer začal primátorský pár, ktorý privítal pri vstupe do sály všetkých zúčastnených a potom za sprievodu Štrausovho valčika otvorili ples tancom. Zábava v sále bola super a gradovala vďaka kapele Splyt band, ale hlavne hostia večera - Peter Bažík a Števo Hruštinec prispeli k zábave. Peter Bažík nielen zaspieval, ale v prídavku zahral aj na husliach a Števo Hruštinec pomohol moderátorke večera vylosovať tombolu, ktorá bola aj tento rok veľmi bohatá. Oproti iným rokom výťažok z tomboly má charitatívny zámer. Peniažky, ktoré sa vybrali poputujú na pomoc nášmu občanovi M. Jedinákovi na prestavbu bezbariérového vchodu do domu. Na záver tomboly boli peniažky odovzdané primátorovi J. Grapovi, ktorý je gestorom celej akcie a ako povedal sám dohliadne na úspešné dokončenie celého zámeru. Ďakujeme všetkým za príspevok.

Foto: Milan Čimbora