Mikuláš v meste

Mesto Krásno nad Kysucou srdečne pozýva všetky detičky na stretnutie s Mikulášom, ktoré sa uskutoční v nedeľu 6.12.2015 o 16:30 hod. pred Kultúrnym domom. V rámci programu môžu deti zarecitovať alebo zaspievať pesničku Mikulášovi. Sladká odmena ich neminie. Samozrejme už ako tradične, spoločne rozsvietime aj vianočný stromček.

A máme tu aj novinku: Chcete presvedčiť Vašich známych a Vaše okolie o tom, že ste kreatívna a tvorivá duša? Tak hurá do toho!

6.12.2015 budú mať všetky šikovné ručičky, či už tých najmenších alebo dospelých, možnosť ponúkať svoje výtvory. Prichádzajú Vianoce a mnoho domácností si môže vyzdobiť svoj príbytok práve výrobkom od Vás!

V prípade, že chcete predávať svoje vlastnoručné výrobky, dostavte sa o 16:00 hod. pred vchod Kultúrneho domu.

mikulas plagat