• Home
  • Lezecká stena

Lezecká stena

Lezecký šport si dnes vo svete, ako aj na Slovensku nachádza čoraz viac priaznivcov. Pre niektorých je životným štýlom, pre iných predstavuje aktívnu formu relaxácie a odbúravania stresu. V každom prípade je lezenie prekrásnym športom, ktorý nám dáva priestor na prekonávanie vlastných limitov.

V priestoroch futbalového štadióna TJ Tatran Krásno nad Kysucou majú záujemcovia o lezenie možnosť využiť lezeckú stenu – ponúka bezpečný a komfortný spôsob lezenia s istiacim lanom. Obojstranná lezecká stena je vytvorená z epoxidovej živice, kremíkového piesku a textilných vlákien. Lezecká stena je vysoká 7 m a celková lezecká plocha má 180 m2. Na stene je namontovaných približne 500 lezeckých madiel.

Kontakt: +421 907 193 096

Lezecká stena

späť na Rekreačno-oddychovú zónu ↵

 

Tradicie nepoznaju hranice - loga

Lezecká stena bola vybudovaná v rámci projektu „Rozšírenie turistickej infraštruktúry pohraničia, budovaním rekreačno – oddychových objektov v mestách Krásno nad Kysucou a Milówka“ je spolufinancovaný Európskou úniou z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika 2007 – 2013