Pozvánka na futbal - TJ Tatran Krásno n/K - TJ Sokol Medzibrod

Futbalový klub TJ Tatran Krásno nad Kysucou pozýva všetkých svojich priaznivcov a futbalových fanúšikov na prvý domáci zápas sezóny 2023/2024, ktorý sa odohrá v nedeľu 27. augusta 2023 o 16:30 hod. na mestskom futbalovom štadióne. TJ Tatran Krásno nad Kysucou nastúpi proti mužstvu TJ Sokol Medzibrod.

Príďte povzbudiť našich futbalistov k dobrému výkonu a víťazstvu !!!

Tešíme sa na Vás!

TJ Sokol Medzibrod je jeden zo štyroch nováčikov súťaže. Pochádza z okresu Banská Bystrica, pričom v samotnej obci žije okolo 1300 obyvateľov. Do súťaže sa prihlásili namiesto doterajšieho účastníka FK Šalková, ktorý nespĺňal potrebný počet prihlásených mládežníckych družstiev. V úvodných dvoch kolách Medzibrod prehral na Makove 2:1 a uplynulý týždeň doma s Kováčovou remízoval 1:1.

Tím TJ Tatran Krásno nad Kysucou v sezóne 2023/2024

• Brankári: Šimon Beňo, Konstiantyn Dankov
  • Obrancovia: Libor Ďuratný, Matej Mečár, Marian Podolak, Samuel Durčak, Marek Gašper, Kamil Koleno
  • Záložníci: Kristián Švancar, Jakub Krela, Boris Kopásek, Jozef Kavulič, Kristián Gábor, Andrej Tvrdý, Jakub Vojtuš, Adrián Podmanický