Mladší žiaci vybojovali 2. miesto vo vzpieraní

Cez tretí februárový víkend sa konali prvé kola mladších žiakov vo vzpieraní v Novom Meste nad Váhom a v Bobrove na Orave.

Krásno cestovalo do Bobrova, kde sa konal aj turnaj Štít Bobrova. Mesto Krásno nad Kysucou reprezentovali Andrej Ondruška, Martin Suchoň, Filip a Jakub Hajny, Matúš Čimbora a Kristián Kopásek.

Súťaž prebiehala v dvoch skupinách. V prvej skupine sa predstavili Kristián Kopásek, najlepší pretekár družstva a spravil 328 sin.b., Čimbora Matúš 320 sin.b., Hajny Jakub 304 sin.b.

V druhom kole sa predstavili nováčikovia Filip Hajny si počítal najlepšie vybojoval pre klub 230 sin.b., Ondruška Andrej 187 sin.b. a Martin Suchoň 218 sin.b. Chlapci podali pekné výkony a v lige sme skončili na 3. mieste s výkonom 1183 sin.b. Traja chlapci skončili v prvej 10 celkového hodnotenia.

V turnaji kde sa počítalo 6 pretekárov sa Krásno umiestnilo na 2. mieste. „Ďakujem chlapcom za reprezentovanie nášho mesta“ dodal tréner M. Škrobian.