Stretnutie futbalovej mládeže v Krásne nad Kysucou

V sobotu 16. októbra 2021 sa vo futbalovom areáli TJ Tatran Krásno nad Kysucou uskutočnil futbalový turnaj O pohár primátora mesta, ktorý organizovalo mesto Krásno v spolupráci s miestnou Detskou športovou akadémiou.

Turnaja sa zúčastnili družstvá žiakov v kategóriách U9 a U11: FK Tatran Krásno nad Kysucou, FK Čadca, ŠK Kysucký Lieskovec, TJ Slovan Skalité, FK Tatran Turzovka, ŠK Horelica, FK Lodno, TJ Kysučan Korňa.

Poradie U11:

1. miesto: FK Lodno
2. miesto: FK Čadca
3. miesto: TJ Tatran Krásno nad Kysucou

Poradie U9:

1. miesto: ŠK Horelica
2. miesto: FK Tatran Turzovka
3. miesto: TJ Slovan Skalité

Futbalové lopty a rozlišovacie tričká odovzdal deťom primátor mesta Ing. Jozef Grapa a predseda oblastného futbalového zväzu Kysúc PaedDr. Stanislav Špila, veríme, že mali radosť z turnaja, ale aj z pekného počasia. Ďakujeme všetkým zúčastneným oddielom futbalového turnaja, rodičom a priateľom za vydarené stretnutie futbalových talentov Kysúc.

Foto: E. Koprna