Škola futbalu 2021 Krásno nad Kysucou začína už čoskoro

MŠK Žilina a TJ Tatran Krásno nad Kysucou ako spoluorganizátor podujatia Škola Futbalu 2021 pozýva všetkých malých futbalistov na prázdninový kemp, ktorý sa uskutoční v dňoch 05.07.2021 – 09.07.2021. Denný futbalový kemp pod vedením skúsených trénerov a metodikov je určený predovšetkým pre deti od 5 do 15 rokov z Krásna nad Kysucou a priľahlých obcí, prípadne pre deti tráviace v našom regióne prázdniny.

V rámci projektu Škola futbalu 2021 Krásno nad Kysucou bude vybudovaný priestor na tribúne, z ktorého budú môcť sledovať dianie na ihrisku významní hostia a futbaloví delegáti. Po skončení kempu budú priestory využívané aj pre ďalšie futbalové podujatia  a zápasy nielen mládeže, ale aj dorastu a mužov. Hlavným cieľom projektu je prilákať mladých nádejných športovcov k futbalu ako voľnočasovej aktivite a nájsť nové talenty, ktoré by sa vďaka ďalšej príprave mohli v budúcnosti stať pokračovateľmi súčasnej futbalovej generácie.

Projekt finančne podporil Žilinský samosprávny kraj.

Žilinský samosprávny kraj

Bližšie informácie nájdete na https://www.skolafutbalu.sk/krasno-nad-kysucou/