Kysucké športové dni v Krásne nad Kysucou

1. ročník podujatia KYSUCKÉ ŠPORTOVÉ DNI sa uskutočnili v dňoch 7. až 10. septembra 2021 v čase medzi 13.00 až 16.00 hod., každý deň v inom kysuckom meste.

TURZOVKA, ČADCA, KRÁSNO NAD KYSUCOU A KYSUCKÉ NOVÉ MESTO dýchali športom vďaka pripravovanému programu a veľmi zaujímavým hosťom, ktorí sa zišli na jednom mieste a predviedli svoje športové umenie. V meste Krásno nad Kysucou sa predstavili Mišo Šurin a MANY BOMBY BOXING CLUB, TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU - VZPIERANIE pod Vedením trénera Miroslava Škrobiana a v neposlednom rade slovenský reprezentant a čerstvý majster Európy v kategórii U17 v trhu - Vlado Macura.

Projekt je súčasťou Európskeho týždňa športu v gescií Národného športového centra pod Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

E.K.