Druhý ročník MK Tech krásňanského horského polmaratónu

V našom meste sa v sobotu, 25. septembra, konal druhý ročník MK Tech krásňanského horského polmaratónu. Oproti minulému roku nastala zmena: štart pretekov bol na námestí pri kultúrnom dome. Bežci bežali na vrchol Veľkej Rače a späť, trať mala dĺžku 26 kilometrov a prevýšenie 1000 metrov.

Na štart sa postavilo 30 bežcov, ktorých presne o 10hod. odštartoval primátor mesta, Ing. Jozef Grapa. Prvý pretekár, Pavel Dvořák, prebehol trať v čase 1 hodina 57 minút a 38 sekúnd.

Organizátori pripravili aj program pre deti. Vďaka Športovej akadémii Mariána Ondrušeka si zmerali svoje sily a vytrvalosť na rôznych prekážkach. Ak im po športovom úsilí ostala ešte nejaká energia, mohli si ju vybiť na skákacom hrade, či nechať sa ozdobiť maľovaním na tvár.

Vďaka spolupráci mesta a sponzorov si všetci prítomní užili naozaj príjemné sobotné dopoludnie. Ďakujeme všetkým, ktorí sa na organizovaní spolupodieľali.

Výsledky celkovo
Výsledky ženy