Nové dresy priniesli víťazstvo

Po dlhšom pôste zapríčinenom Covidom -19, si mohli po prvýkrát zahrať majstrovský zápas aj žiacke družstvá. Deti sa tešili, že konečne môžu súťažiť o body a zahrať si zápas, regionálne derby so súperom z Čadce.

Na futbalový zápas sa prišli pozrieť aj ich rodičia nie len z Krásna, ale i z Čadce a vyskúšali novú tribúnu na umelom trávniku. Okrem radosti z futbalu, sa žiaci potešili i novým dresom, ktorými ich prekvapil primátor mesta Jozef Grapa a odovzdal mladším a starším žiakom 20 sád dresov, štucne, trénerky, dva brankárske dresy a kapitán si medzi nimi našiel kapitánsku pásku.

Moderné farebné dresy boli graficky vytvorené špeciálne pre našich žiakov v klubových farbách, preto sú jedinečné a nemajú konkurenciu. Je potrebné poďakovať sponzorovi firme BIBI, ktorá tu v Krásne predáva zmrzlinu a podľa slov majiteľa, ak človek zarobí peniaze navyše, časť by mal podarovať na charitatívne účely, v jeho prípade na šport. Je to veľké gesto, lebo takto zmýšľajúcich podnikateľov v našom meste nie je veľa. Žiaci sa určite potešili novým dresom. Sú z výborného materiálu, ako majú muži, dorastenci tak budú mať aj ml. a st. žiaci dresy špičkovej kvality. Dúfam, že dresy budú víťazné a budú zbierať cenné body. Už z diaľky budeme vedieť rozoznať domáce mužstvo. Ešte raz ďakujem sponzorovi, pretože najmenší futbalisti si pozornosť zaslúžia. Aj keď sa snažíme vytvárať vhodné zázemie,  takáto pomoc vždy poteší, pretože financie v čase koronakrízy nie sú navyše, " uviedol primátor Jozef Grapa.

Starší žiaci dostali nové dresy ešte pred zápasom a odmenili sa primátorovi a povzbudzujúcim rodičom zaslúženou výhrou 2:0 nad Čadcou, len tak ďalej!

Galéria k článku