Výsledky 6. ročníka Cyklo 20tky

Sobota 27. júl 2019 sa už od ranných hodín niesla v meste Krásno nad Kysucou v duchu športu, kedy sa uskutočnil v poradí 6. ročník Krásňanskej cyklo 20tky, ktorá na štart postavila 46 pretekárov čo bolo skoro o polovicu menej ako minulý rok.

Trať dlhá 20km viedla po cyklotrase od Kultúrneho domu v Krásne nad Kysucou na Klubinu a späť.

Preteky otvoril primátor mesta Jozef Grapa a poprial všetkým pretekárom veľa šťastia.

Upršané počasie pretekom neprialo no úderom desiatej hodiny na trať vyštartoval prvý pretekár.

Súťažilo sa v 3 kategóriách, ženy bez obmedzenia veku, muži do 50 rokov, muži nad 50 rokov a bonusovou kategóriou boli deti.

Najmladším účastníkom sa stal Martin Masaryk a najstarším účastníkom bol Pavol Targoš.

Do cieľa prišli všetci pretekári a žiadne vážnejšie nepredvídané situácie sa nevyskytli.

Víťazom srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia, síl a málo sekúnd k športovým úspechom.

Ďakujeme za spoločné bicyklovanie!

Kompletné výsledky nájdete v prílohe.

Prílohy na stiahnutie