Víťazom 1. ročníka hokejového turnaja sa stal tím Ochodnice

V sobotu 28. septembra 2019 sa v MM Aréne uskutočnil hokejový turnaj o pohár primátora mesta Krásno nad Kysucou. Od začiatku boli zápasy vyrovnané. Postup zo skupín si zabezpečil tím Falcons Čadca  a tím HC Pohoda vďaka lepšiemu skóre. Vo vyraďovacej časti sa stretli tímy z 1. miesta s tímom z 2. miesta druhej tabuľky. V prvom vyraďovacom zápase o finále zdolal tím Falcons Čadca tím ČSSR 4:1 a tak si zabezpečil postup do finále.

V druhom zápase sa stretli tímy HC Pohoda a Ochodnica. V napínavom zápase strhol výhru na svoju stranu tím Ochodnica výsledkom 2:0 a stal sa druhým finalistom. V súboji o 3-4 miesto sa stretli tímy ČSSR a HC Pohoda. Výsledok bol celkom jednoznačný. ČSSR porazilo HC Pohoda vysoko 4:0 a tak sa stali bronzovými medailistami. Vo finále sme videli obrat práve Ochodnice, ktorá prehrávala 0:1 a napokon vyhrala zaslúžene 3:1 a porazila tím Falcons Čadca.

Víťazom 1. ročníka o pohár primátora mesta Krásno nad Kysucou sa stal tím Ochodnica.

Srdečne gratulujeme.

Ocenenia hráčov

• Najlepší brankár: Vlado Chromčák (Ochodnica)
  • Najlepší strelec: Radek Blažek (Ochodnica)-4 góly, Milan Škrobánek (Ochodnica)-4 góly