Uzávierka cesty v Blažkove

Mestský úrad v Krásne nad Kysucou oznamuje občanom, že z dôvodu prestavby priepustu (Prašivý most)(viď. mapa č.1) na ceste III/2017 v mestskej časti Blažkov dôjde v tejto časti k úplnej uzávierke cesty III/2017. Obchádzka bude možná len cez Skačkov.

Uzávierka potrvá od pondelka 17. apríla 2023 do nedele 16. júla 2023.

Mapa č.1 - miesto uzávierky

Červená čiara znázorňuje miesto uzávierky, nachádza sa pod prvým domom pri vstupe do Blažkova od Krásna. Tlačítkami +- mapu priblížite/oddialite.

Autobusová doprava
Autobusy budú premávať len z dočasne vytvorenej zastávky na odstavnej ploche na Žilinskej ceste pri odbočke na cestu I/11 (viď. mapa č.2) a z autobusovej zastávky U Drozdov (viď mapa č.3)

Mapa č.2 - dočasne vytvorená zastávka

Zastávka bude na odstavnej ploche na Žilinskej ceste pri odbočke na cestu I/11

Mapa č.3 - autobusová zastávka U Drozdov (pri kamennom moste)

Počas uzávierky cesty III/2017 bude možné odbočit z cesty I/11 na cestu pod Skačkovom aj zo smeru od Čadce (bude možné odbočiť vľavo) (viď. mapa č.4).

Mapa č.4 - križovatka cesty I/11

Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja sa ospravedlňuje širokej verejnosti za spôsobené nepríjemnosti a komplikácie súvisiace s obchádzkovými trasami a prosí o zhovievavosť a  trpezlivosť.

Bližšie informácie získate na tel. číslach 0917529045, 0940997765.

Prílohy na stiahnutie