Pozvánka na Rozprávkový Deň detí

Milé deti, pri príležitosti Medzinárodného dňa detí Vás srdečne pozývame v nedeľu 4. júna 2023 o 14:00 hod. na námestie pred Kultúrny domom v Krásne nad Kysucou, kde spoločne oslávime sviatok všetkých detí!

Hneď v úvode programu na Vás čaká divadelné predstavenie "Klauniáda" v podaní bábkového divadla: Divadlo zo šuflíka, po nich sa Vám predstavia talentované deti zo Základnej umeleckej školy Krásno nad Kysucou. Na námestí sa bude nachádzať vstupná brána do rozprávky, po ktorej budete ďalej pokračovať v areáli ZŠ, kde Vás čaká Cesta rozprávkovým lesom. Nebude chýbať ani maľovanie na tvár, zábavné atrakcie, jazda na koníkoch, kolotoče či ukážky práce hasičov a psovodov.

Oblečte sa aj Vy kráľovsky a sladká odmena Vás neminie. A za absolvovanie celej Cesty rozprávkovým lesom, dostanete zmrzlinu BiBi zadarmo!

Tešíme sa na Vás!