Pozvánka na Fašiangový sprievod

A predsa bude! Dokonca 2x! Mesto Krásno nad Kysucou, folklórny súbor Drevár, folklórna skupina Vrabčiar a detský folklórny súbor Drevárik Vás srdečne pozývajú na tradičný Fašiangový sprievod našim mestom.

V sobotu 18.2.2023 od 15:00 prejde domáci folklórny súbor Drevár ulicami nášho mesta v originálnom fašiangovom sprievode od bývalej Dreviny a postupne prejde ulicami celého mesta. V prípade nepriaznivého počasia, sprievod nebude.

V utorok 21.2.2023 budú ulice nášho mesta patriť staršej a mladšej generácií, v podaní Folklórnej skupiny Vrabčiar a Detského folklórneho súboru Drevárik. Od 14:30 začne fašiangový sprievod v priestoroch Mestského úradu a bude pokračovať ku kostolu sv. Ondreja, k Ústrediu a späť k Mestskému úradu. Pridajú sa k nám aj Heligonkári Jarky Jelinkovej.

Neváhajte sa k nám pridať aj Vy, tešíme sa na Vás!

Fašiangový sprievod Krásno nad Kysucou