Na prvého občana nášho mesta sme si trošku počkali

Na narodenie prvého dieťaťa v našom meste sme si tento rok trochu dlhšie počkali. Dočkali sme sa 17. januára 2023, kedy prišiel na svet malý chlapček, ktorému dali meno po otcovi Lukáš. Narodil sa v čadčianskej pôrodnici. Lukáš je prvorodeným synom šťastných rodičov Michaely Jesenskej a Lukáša Ganišina. Pri narodení vážil 3650g a meral 51 cm.

Samozrejme, ako už býva zvykom, prvé bábätko prišiel osobne pozdraviť aj primátor mesta Ing. Jozef Grapa, ktorý odovzdal mamičke kyticu kvetov, oteckovi darčekový kôš a finančný dar bábätku.

Mladej rodinke poprial najmä veľa zdravíčka, lásky a trpezlivosti pri výchove ich malého syna, z ktorého sa možno raz stane aj futbalista.

Na záver návštevy nechýbal ani podpis do Pamätnej knihy.

Srdečne gratulujeme a prajeme, nech Lukáško rastie v zdraví a pre radosť svojich rodičov!

„V očiach dieťaťa nie je žiadnych sedem divov sveta. Je ich sedem miliónov.“ (Walt Streightiff)