Vyhodnotenie súťaže o najkrajšieho snehuliaka

Posledný januárový deň sme vyhlásili súťaž pre deti O najkrajšieho snehuliaka. Snehové podmienky boli veľmi vhodné a pri stavaní snehuliakov sa tak „vyšantilo“ 24 súťažiacich. Kreativita deťom nechýbala, dvory rodinných domov aj verejné priestranstvá tak zdobili nádherné a originálne výtvory. Vyhrať však mohli len traja súťažiaci a tých ste si vybrali svojimi hlasmi:

1. miesto - Lucia Gardlíková  282 lajkov
  2. miesto - Gabriela Obselková 227 lajkov
  3. miesto - Lenka Drahňáková 214 lajkov

"Malí architekti, ktorí sa zapojili do súťaže O najkrajšieho snehuliaka, boli náležite ocenení. Okrem sladkej odmeny som ich obdaroval aj symbolickým hrncom a balíčkom bio mrkvy. Do ďalšej zimy v komore asi neprezimuje, tak im rodičia môžu uvariť chutnú polievku. Potešilo ma, že sa deti do súťaže zapojili a užívajú si bezstarostné detstvo. Vyhrať mohli len traja, ale všetci stavitelia, ktorí sa do súťaže zapojili si môžu prísť na Mestský úrad, kancelária č. 4 pre malú cenu útechy", povedal primátor mesta Jozef Grapa.

Dodávame, že všetci snehuliaci boli krásni, takže pochvala patrí všetkým deťom.

Fotky všetkých snehuliakov nájdete na našej Facebookovej stránke.