Vitaj Karolínka!

Tento rok sme na prvého občana nášho mesta dlho nečakali. Stala so ňou malá Karolínka Záteková, ktorá sa narodila v Kysuckej nemocnici s poliklinikou Čadca dňa 5. januára 2022 o 10.25 hod. Je prvorodeným dieťaťom hrdých rodičov Vierky a Martina s mierami 2700 g a 48 cm a robí im nesmiernu radosť.

„Žiaľ, nemôžem Vás prísť osobne navštíviť a pozdraviť Vašu rodinku, lebo nám to momentálna situácia nedovoľuje. Preto mi dovoľte, touto cestou Vám poďakovať, že ste darovali nový život. Pravdaže, byť rodičom je nielen radosť, ale vyžaduje si to aj mnoho povinností a starostí. Prajem Vám milí rodičia i Vašej dcérke Karolínke najmä veľa zdravia, lásky, trpezlivosti a síl pri plnení tohto vzácneho poslania, aby ste boli pyšní, že ste rodičia“, uviedol v liste primátor mesta Jozef Grapa.

Ako býva zvykom, finančný dar pre Karolínku, kyticu kvetov pre mamičku a darčekový kôš pre otecka im bol doručený.

Mladej rodinke gratulujeme a prajeme veľa zdravia.

„V očiach dieťaťa nie je žiadnych sedem divov sveta. Je ich sedem miliónov“. - Walt Streightiff

Karolínka Zateková