Súťaž v stavaní snehuliakov

S blížiacim sa polročným vysvedčením a prázdninami, nám pani zima dopriala snehovú nádielku, preto Mesto Krásno nad Kysucou vyhlasuje súťaž pre deti O najkrajšieho snehuliaka.

Veríme, že decká motivujeme k pohybu, odreagujú sa od školských povinností a aktívne sa zapoja do súťaže. Privítame fotografie malých i veľkých staviteľov, ktorí zo snehu vytvoria originálnych snehuliakov. Ako sa hovorí fantázii sa medze nekladú, buď kreatívny a vyzdob snehuliaka podľa vlastných predstáv.

Neváhajte a zapojte sa, podmienky sú jednoduché:

Pošlite nám v správe na facebookovú stránku mesta Krásno nad Kysucou vašu fotografiu snehuliaka. Všetky súťažné fotografie budú uverejnené v albume, kde ich môžu hodnotiť návštevníci svojím lajkom (kliknutím na Páči sa mi to).

3 fotky s najväčším počtom lajkov vyhrajú pekné ceny!

Súťaž potrvá do 06. februára 2022.

Tešíme sa na všetkých snehuliačikov.