Pozvánka na otvorenie Detského centra

Vážení rodičia, milé deti

Mesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozýva na slávnostné otvorenie Komunitného sociálneho zariadenia pre oddych matiek s deťmi, ktoré sa nachádza v kultúrnom dome vedľa mestskej knižnice. Už tento štvrtok 24. marca o 15:00 hod. čaká na Vás veľa zábavy so šašicou Vendelínou.

V detskom centre je nainštalované ihrisko s farebnými guličkami, dievčatá môžu zatiaľ niečo chutné uvariť v detskej kuchynke, kým chlapci budú majstrovať na drevenom pracovnom stole. V centre sú k dispozícii aj tuli vaky na oddych, detské stolíky s legom, autíčka, drevené kocky a iné hračky pre malých návštevníkov.

Nechýba ani magnetická tabuľa, ktorá sa nevie dočkať, kedy ju budú zdobiť prvé kresby malých návštevníkov.

Na každého z Vás čaká malý darček a sladké prekvapenie. Príďte sa zabaviť prvý jarný týždeň do nového detského kútika, kým slniečko je ešte zubaté.

Tešíme sa!

Detské centrum Krásno nad Kysucou