Pozvánka na Deň rodiny 2022

Farnosť Krásno nad Kysucou, občianske združenie Kultúrny prameň a mesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozývajú na 2. ročník Dňa rodiny, ktorý sa uskutoční v nedeľu 3. júla 2022. Začneme Sv.omšou pre rodiny o 10.45 s hudobným sprievodom speváckeho zboru MAKABI. Od 13.00 pokračuje program na futbalovom štadióne, kde sa celé rodiny môžu zabaviť pri rôznych športových aktivitách, lezeckej stene i s našimi hasičmi. O 15.00 pokračuje program na námestí pri kultúrnom dome koncertom detského pesničkára MIRA JILA, po ňom príde rapper AUGUSTÍN s hudobným telesom TowMeot a na záver speváčka JANAIS, ktorú v Krásne radi privítame už po tretíkrát.

Podrobný rozpis programu:

Kostol sv. Ondreja apoštola

• 10:45 Svätá omša pre rodiny za sprievodu speváckeho zboru MAKABI

Futbalový štadión
od 13:00 do 15:00 hod.

• Hasiči
  • Lezecká stena
  • Maľovanie no tvár
  • Zábavné športové stanovištia a hry (zo zvládnutie sladká odmena)

Námestie pri kultúrnom dome
od 15:00 do 20:00 hod.

• Prehliadka handmade oblečenia pre deti