Požehnané a pokojné veľkonočné sviatky

Vážení spoluobčania, milí Krásňania,
je tu čas veľkonočných sviatkov - najväčších sviatkov kresťanov, ale aj osláv príchodu jari.

Dovoľte mi preto, aby som Vám v mojom mene, v mene poslancov mestského zastupiteľstva a v mene zamestnancov mestského úradu zaželal krásne prežitie veľkonočných sviatkov, hojnosť na stole a pokoj v celom dome. Prežite ich v pokoji, zdraví, šťastí a pohode, so srdciami naplnenými láskou a porozumením.

Príroda sa preberá zo zimného spánku, prichádza jar a s ňou všetky tie krásy, ktoré prebúdzajú chuť do života, prinášajú radosť a potešenie. Nech i tohtoročná Veľká noc je veľkým sviatkom pre nás všetkých. Radosť a pokoj, ktoré patria k týmto sviatkom, nech obletia celý svet a prinesú mier a pokoj na planéte všetkým dobrým ľuďom.

Ing. Jozef Grapa
primátor mesta Krásno nad Kysucou