Poďakovanie primátora mesta

Vážení občania Krásna nad Kysucou,
v mene mesta srdečne ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili tohtoročných spojených volieb. Chcem sa poďakovať aj svojim voličom, ktorí mi dali svoj hlas či už na primátora mesta, alebo poslanca Žilinského samosprávneho kraja. Ďakujem za dôveru, vážim si ju a urobím všetko preto, aby som nesklamal.

Moja vďaka patrí aj mojím najbližším, manželke, deťom, vnúčatám, priateľom a spolupracovníkom, ktorí pri mne stáli, podporovali ma a pomáhali mi, nielen pred samotnými voľbami, ale počas celého minulého obdobia.

Zvoleným poslancom mestského zastupiteľstva gratulujem k mandátu a verím, že nájdeme spoločnú reč, veľa pochopenia a vzájomnej dôvery v záujme spravodlivého rozhodovania sa pre blaho občanov mesta.

Želám všetkým občanom, aby sa v našom meste cítili dobre, bezpečne a šťastne, lebo naším domovom nie je len náš dom a záhrada, ale celé mesto.

Ešte raz všetkým veľké ĎAKUJEM!

Váš primátor Ing. Jozef Grapa