K primátorovi mesta zavítala nezvyčajná návšteva

K primátorovi mesta zavítala nezvyčajná návšteva, tentokrát to neboli žiadne úradné povinnosti, ale deti z Centra pre deti a rodiny v Bytči, ktoré si prišli s tetami vychovávateľkami pozrieť naše mesto.

Jedna z nich je rodáčka z Krásna nad Kysucou a preto navrhla aby si mohli deti prehliadnuť naše mesto. Zabezpečili sme im vstupenky na návštevu vo Vlastivednom múzeu, kde si mohli pozrieť expozíciu Kysucká odysea - od pravekých ľudí po astronautov a Cestu do stredu Zeme.

Detičky dostali drobné upomienkové predmety, aby mali pamiatku na návštevu nášho mesta.

Verím, že detičky nadobudli pocit, že aj keď nemajú rodičov, veľa ľudom na nich záleží, aby mali spríjemnené detstvo i čas počas prázdnin.

Veríme, že z nášho mesta odchádzali s dobrým pocitom a spomienkou, že sa kedykoľvek môžu na vedenie mesta obrátiť, aby sme im podľa možnosti vyšli v ústrety.

Nezvyčajná návšteva