Deň zdravia v MEDMEDICAL KLINIK Oščadnica

MEDMEDICAL KLINIK Oščadnica v spolupráci so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou Vás 27. 07. 2022 v čase od 9:00 do 16:00 hod. srdečne pozývajú na podujatie Deň zdravia. Toto podujatie bude zamerané predovšetkým na bezplatnú diagnostiku, analýzu, edukáciu a prevenciu všetkých oblastí zdravia spolu s možnosťou využitia konzultácie výsledkov meraní s kvalifikovanými odborníkmi. Taktiež v rámci Dňa zdravia v MEDMEDICAL KLINIK budú mať návštevníci možnosť  využiť množstvo iných aktivít, ktoré súvisia s diagnostikou a meraním dôležitých ukazovateľov súvisiacich so zdravotným stavom, a to:

• meranie telesných hodnôt moderným prístrojom InBody - pomer svalov, tukov, vody v tele spolu s konzultáciou s výživovými poradcami
  • meranie a analýza hodnôt krvného tlaku, cholesterolu, cukru spolu s možnosťou konzultácie
  • dentálne poradenstvo
  • aktivity zamerané na prevenciu rakoviny hrubého čreva
  • prezentácia benefitov VŠZP - Peňaženka zdravia

Rovnako v rámci Dňa zdravia v MEDMEDICAL KLINIK bude zabezpečené občerstvenie a malý darček pre všetkých návštevníkov, ktorí využijú príležitosť zúčastniť sa podujatia, vďaka ktorému budú mať možnosť zistiť zdravotnú výkonnosť svojho tela. Taktiež bude možnosť spoznať priestory kliniky a klásť otázky zamestnancom, ktorí návštevníkom radi poskytnú komplexné informácie.

Bližšie informácie nájdete na https://www.medmedicalklinik.sk/

Deň zdravia v Oščadnici