Aj tento rok pokračujú opravy ciest v osadách

Aj tento rok mesto Krásno nad Kysucou realizuje opravy miestnych komunikácií v priľahlých častiach nášho mesta, konkrétne v osadách Jantov, Capov a Gašov. V minulosti sme už realizovali opravu v osadách u Kuljovských, Lastovicov, Grapov, Hackov.

Boli realizovali aj cestné priepusty cez ktoré sa odvádza dažďová voda, ktorá nám vo veľkej časti poškodzovala komunikáciu a z toho dôvodu sa vybudovali nové priepusty a kanalizačné šachty. Prebytočná voda je odvádzaná do rigolov, kde sú umiestnené drenážne potrubia a tie ju odvádzajú mimo cestnej komunikácie.

Zároveň boli štrkovou drťou upravené príjazdové cesty, opravili sa výtlky a vykonali sa bežné opravy informačných tabúľ. Boli vyrezané aj náletové kroviny, ktoré zasahovali do vozovky a poškodzovali motorové vozidlá.