Rekonštrukcia vstupných priestorov kultúrneho domu

Po rekonštrukcii sociálnych zariadení nasleduje obnova i vstupných priestorov do kultúrneho domu, ktoré boli v zlom stave.

Zamestnanci mestského podniku odstránili starú maľovku a omietku zo stropov a zo stien. Časť stropu bol zatečená a opadávala omietka na zem. Opravila sa elektroinštalácia, rozvody a vymenili sa i svietidlá. Po dokončení prác sa bude ťahať nová omietka stropov i stien a natiahne sa fasádna omietka, ktorej veľkou výhodou je, že je umývateľná.

Odstránila sa aj kovová konštrukcia zo schodov, ktorá oddeľovala vstup do knižničných a obytných priestorov.

Mesto uhrádza rekonštrukciu z vlastných finančných prostriedkov.

Veríme, že vstup do kultúrneho domu bude reprezentatívnejší nielen pre čitateľov knižnice, ale aj pre návštevníkov kultúrnych podujatí.