Mestský úrad otvorený v režime OP

Mestský úrad v Krásne nad Kysucou bude od pondelka 13.12.2021 do odvolania otvorený v režime OP. V záujme ochrany zdravia občanov i zamestnancov úradu a zabezpečenia funkčnosti jednotlivých oddelení bude vstup na Mestský úrad umožnený len osobám, ktoré sa preukážu platným Covid pasom - potvrdením o zaočkovaní či o prekonaní ochorenia COVID-19 pred nie viac, ako 180 dňami. Kontrola bude vykonávaná pri hlavnom vstupe do budovy úradu. Platia štandardné úradné hodiny.

Pri pohybe v mestskom úrade je potrebné dodržiavať protiepidemické nariadenia, povinný je respirátor, dezinfekcia rúk či rozostupy.

Napriek uvoľneniam žiadame občanov, aby na komunikáciu s pracovníkmi Mestského úradu využívali hlavne telefonickú, písomnú a elektronickú komunikáciu a Mestský úrad navštevovali len v naozaj nevyhnutných prípadoch. Pri platení odporúčame uprednostniť služby elektronického bankovníctva (Internet Banking, Mobil Banking).

Kontakty na jednotlivé oddelenia nájdete tu: Kontakty Mestský úrad.

V režime OP bude otvorená aj Mestská Knižnica.

Ďakujeme, že konáte zodpovedne a chránite tak svoje zdravie aj zdravie ostatných!