Životné jubileum 90. rokov oslávila pani Anna Byraková

Dňa 13. januára 2020 sa dožila požehnaného veku 90. rokov života pani Anna Byraková. V utorok jej prišiel osobne zagratulovať aj primátor mesta Ing. Jozef Grapa a venoval jej kyticu kvetov i darčekový kôš.

Pamätná kniha mesta Krásno nad Kysucou je tak bohatšia o ďalšiu deväťdesiatročnú oslávenkyňu.

Časť života prežila v osade u Lazov a po dvadsiatich rokoch sa vrátila späť do svojho rodného domu vo Vlčove. V útulnej dreveničke trávi seniorské roky života spolu so svojou sestrou, ktorá sa o ňu s láskou stará.

Pani Byraková je vďaka Bohu na svoj vek veľmi čiperná. Zaspomínala si na svoju mladosť a početnú rodinu v ktorej žila. Rodinná súdržnosť sa prejavila aj na oslave krásneho životného jubilea.

Vážená jubilantka, prajeme Vám do ďalších rokov ešte veľa zdravia, šťastia, radosti zo života, dobrých a milujúcich ľudí okolo seba. Nech Vás optimizmus a dobrá nálada sprevádzajú každý deň Vášho života praje primátor mesta, poslanci mestského zastupiteľstva a zamestnanci mestského úrad.

V deň Vašich vzácnych narodenín prišli sme k Vám s pozdravením. Dvíhame oči nad oblohu, vznášame vrúcne prosby k Bohu, aby po ďalšie roky s istotou viedol Vaše kroky, nech Vás vždy jeho milosť chráni, nech splní každé z Vašich prianí.

Galéria k článku