Krásno pripravuje parkovisko s nabíjacou stanicou pre elektromobily

Dnešná doba nám okrem závažných negatív ukázala aj niektoré pozitíva. Jedným z nich je ekologický problém. Ak človek neničí prírodu, dokáže sa sama postupne obnoviť aj prostredníctvom čistých riek, vzduchu a inými ekologickými procesmi.

Keď na istý čas nastal útlm priemyslu a človek prestal zasahovať do prírody, svojpomocne sa vrátila k revitalizácii.

Aj naše mesto prispieva malou kvapkou k ochrane prírody, chceme byť nápomocný k nej a ekologizácii dopravy.

Okrem budovania cyklotrás sme v tejto dobe začali realizovať nabíjacie miesta pre elektromobily. Nabíjacia stanica bude vybudovaná v krátkom čase s osobitným parkovacím miestom. Tak budú môcť do nášho mesta zavítať i návštevníci, ktorí používajú elektromobily.

Nabíjacia stanica bude verejne dostupná a zaradená do siete nabíjacích staníc ejoin, ktoré sú nainštalované nielen na Slovensku ale aj v Poľskej republike.