Jarné čistenie ulíc

Po nepriaznivých zimných mesiacoch sa hlási o slovo jar. Prichádzajú s ňou všetky tie krásy, ktoré prebúdzajú chuť do života, preto by sme nemali zabúdať ani na naše mesto a naše príbytky. Aj tohtoročná zima zanechala následky na našich cestách a chodníkoch, a tak sme sa dali tento rok do jarného upratovania o čosi skôr ako inokedy.

Pracovníci aktivačných prác z Úradu práce a Mestského podniku Krásno nad Kysucou, s.r.o., sa už zapojili do upratovacej činnosti a začali čistiť verejné priestranstvá - hlavnú ulicu, chodníky a budú pokračovať v ďalších častiach mesta. Výhodou je, že máme k dispozícii zametacie auto, zakúpené z dotácie poskytnutej Environmentálnym fondom a ktoré nám hlavne uľahčí prácu pri čistení chodníkov a ciest od posypových materiálov po zimnej údržbe.