Vodičský preukaz zadarmo? V Krásne je všetko možné...

Mesto Krásno nad Kysucou čoskoro oslávi 18. narodeniny od získania štatútu mesta a pri tejto príležitosti sa primátor mesta Jozef Grapa rozhodol obdarovať jedného “dospeláka“ ktorému zaplatí vodičský preukaz skupiny B.

Na revanš musí oslávenec zrealizovať nevšedný darček pre mesto, v akejkoľvek podobe. Fantázii sa medze nekladú, a preto sa bude ceniť originalita vašich teenagerských nápadov, fyzická i duševná aktivita (hmotná zručnosť, upratanie verejného priestranstva, vyúčba jazyka..).

Podmienkou je, aby ste svoj nápad zverejnili do komentu na facebookovej stránke mesta. Najhodnotnejší nápad s najväčším prínosom pre mesto a samozrejme počtom lajkov, získa finančný príspevok na zaplatenie celého kurzu v autoškole.

Zapojiť sa môžu všetci záujemcovia z Krásna nad Kysucou, ktorí sa narodili od 1. januára 2001 – 31. decembra 2001 a tento rok oslávili, alebo budú oslavovať prah dospelosti.

Súťaž bude ukončená 30. augusta 2019.