Veľkonočná súťaž

Mesto Krásno nad Kysucou zaujalo  v zime obyvateľov, ale i návštevníkov mesta netradičným a unikátnym adventným vencom. S prichádzajúcimi Veľkonočnými sviatkami tomu nie je inak a námestie opäť zdobí originálna výzdoba, tentokrát v podobe veľkonočného zajaca s tromi farebnými kraslicami. Táto ozdoba ihneď oživila námestie a stala sa vyhľadávanou atrakciou nielen pre deti.

Preto sme sa rozhodli pripraviť zaujímavú veľkonočnú súťaž o najoriginálnejšiu selfie fotografiu s týmto veľkonočným zajacom, ktorý sa nachádza na námestí pred mestským úradom.

Preto neváhajte a zapojte sa, podmienky sú jednoduché:

Pošlite nám v správe na facebookovú stránku mesta Krásno nad Kysucou Vašu selfie fotografiu s naším veľkonočným zajacom. Všetky súťažné fotografie budú uverejnené v albume, kde ich môžu hodnotiť návštevníci svojím lajkom (kliknutím na Páči sa mi to).
3 fotky s najväčším počtom lajkov vyhrajú pekné ceny!
Súťaž potrvá do 16. apríla 2019.

Hráme o pekné veľkonočné ceny, tak neváhajte a zapojte sa.

FB stránka mesta: www.fb.com/mestokrasnonadkysucou/

Album so súťažnými fotografiami: Súťaž s veľkonočným zajacom

Veľkonočná súťaž so zajacom