V meste pribudla ďalšia služba občanom

V minulosti sa na mestské budovy podpísal “zub času“ a stali sa nezaujímavé svojím vzhľadom, pretože nepútali pozornosť. Postupom času sa však začali meniť, rekonštruovať, až vynikať svojou pestrofarebnou fasádou.

Jednou z posledných mestských budov, kde bola bývalá kotolňa a neskôr požiarna zbrojnica, sa minulý rok rozrástla o dve poschodia a vzniklo deväť bytov. Tento rok sa dokončila nielen vonkajšia fasáda budovy, ale rekonštrukciou prešiel aj interiér budovy.

V týchto dňoch tam nový nájomca sprevádzkoval a otvoril ekologickú práčovňu a čistiareň REBEKA. Prevádzka je prínosná nielen pre občanov mesta, ale aj pre miestnych podnikateľov a firmy, ktoré sa venujú reštauračným a ubytovacím službám.

Občania Krásna a okolia si môžu dať vyčistiť rôzne odevy, textilné potreby, či koberce.

Otváracie hodiny:

Pondelok – Piatok 07.00 – 17.00