Pozvánka na oslavu 18-tich narodenín

Mesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozýva na kultúrne podujatie Dni mesta, ktoré sa uskutoční v dňoch 31. augusta a 1. septembra 2019 na námestí pred kultúrnym domom. Pripravili sme pre Vás bohatý kultúrny i športový program.

V sobotu 31. augusta v ranných hodinách Vás Turistický oddiel HKO pozýva na turistický pochod KRÍŽOM KRÁŽOM OSADAMI a poobede vypukne hasičská súťaž O pohár primátora mesta - požiarny útok s vodou.

Sobotný večer odštartuje v podaní hudobnej skupiny RECOVER, o rockový prievan sa postará BON JOVI Revival a zábavu rozprúdi speváčka DOMINIKA MIRGOVÁ.

V nedeľu Vás už tradične pozývame sláviť svätú omšu na námestie pred kultúrny dom, kde budú pripravené aj predajné stánky a atrakcie pre deti.

V rámci kultúrneho programu sa predstaví domáca Fsk Vrabčiar, heligonkári Jarky Jelinkovej, uskutoční sa aj Zbojnícka svadba – folklórne pásmo a svojím humorom nás príde rozosmiať skvelý komik, ľudový rozprávač a priekopník stand-up comedy Ander z Košíc.

Nezabudnuteľným zážitkom bude vystúpenie charizmatického nevidiaceho speváka Maroša Bangu a podvečer sa na krásňanskom pódiu predstaví poprocková skupina VIDIEK a tak zavŕši oslavy 18. výročia od získania štatútu mesta Krásno nad Kysucou.

Dni mesta Krásno nad Kysucou 2019