Mestský vozový park sa rozrastá

Mesto Krásno nad Kysucou v posledných rokoch zrealizovalo veľa investičných akcií, ako výsadba parkových a okrasných plôch, zabezpečenie bezplatných kompostérov pre domácnosti, nádob na separovanie odpadu, výstavba bytoviek a ďalšie.

Vzhľadom k udržateľnosti týchto investícií, či už ľudským faktorom, alebo nevyhnutnou technikou sme zakúpili vozidlá na zber separovaného, komunálneho odpadu, autá na letnú a zimnú údržbu, kosačky na kosenie a zber pokosenej trávy, zametacie autá a ďalšie.

V týchto dňoch pribudlo k vynovenému vozovému parku auto, ktoré bude slúžiť na zber separovaného i komunálneho odpadu, osadám, ktoré sú prístupné a bude nápomocné pri mestských investíciách, pri letnej údržbe, oprave ciest, či k prevozu materiálu a náradia.

Vozidlo disponuje s výklopnou plošinou pre lepšiu manipulovateľnosť s naloženým materiálom. „Práca sa zefektívni, zrýchli a skvalitní. Už dlho nám chýbalo takéto auto a tešíme sa, že budeme môcť poskytovať kvalitnejšie služby občanom mesta Krásno nad Kysucou“, vyjadrili sa zamestnanci mestského podniku.

Galéria k článku