Nové autobusové zastávky

V rámci koncepcie mesta pokračujeme s výmenou autobusových zastávok pre cestujúcich v rámci mestskej hromadnej dopravy. Mesto Krásno nad Kysucou v poslednom období viditeľne mení k lepšiemu, zrekonštruovali sa viac ako štyridsať-päťdesiat ročné staré budovy a začalo sa s avizovanou výstavbou moderných autobusových zastávok. K jestvujúcim zástavkám na Rázcestí a v Zákysučí, tak pribudnú ďalšie autobusové zastávky, v centre mesta pri Základnej umeleckej škole a v mestských častiach Kalinov a u Blažky.

Autobusové zástavky budú v jednotnom modernom štýle s presklenými časťami, aby mali čakajúci ľudia dobrý výhľad a mohli sa skryť pred dažďom, či vetrom. Všetci veríme, že nové zastávky budú slúžiť k spokojnosti občanom a vandalizmus ich bude míľovými krokmi obchádzať. Ničenie mestského majetku vytvára potrebu vynaložiť peniaze na jeho opravu, pričom by mohli byť využité efektívnejšie.