Svetový deň sociálnej práce a sociálnych pracovníkov v ZOS Krásno nad Kysucou

Zariadenie opatrovateľskej služby Krásno nad Kysucou pri príležitosti Svetového dňa sociálnej práce a sociálnych pracovníkov otvorilo svoje dvere širokej verejnosti a ponúklo možnosť bližšie spoznať nielen zariadenie a služby poskytované v ňom, ale aj možnosť zodpovedať na otázky z okruhu sociálnej starostlivosti a poskytovania sociálnych služieb. Pozvanie prijali občania Krásna nad Kysucou a neďalekých obcí, ako i zástupca OZ Opatrovateľka, ktorý mal možnosť predstaviť iný druh sociálnej služby. Diskusia bola veľmi zaujímavá a prínosná. Odznelo množstvo otázok a odpovedí. Návštevníci sa zaujímali aj o proces prijatia do zariadenia a materiálno – technické vybavenie.  Informovali sa o poskytovaných službách a možnostiach vypĺňania voľného času, chceli reálne vidieť život a fungovanie zariadenia.  Pre všetkých bolo pripravené malé občerstvenie a možnosť zapojiť sa do workshopu. Zo stretnutia si každý odniesol malý darček na pamiatku. Účastníkom stretnutia ďakujeme za návštevu a tešíme sa na stretnutie opäť o rok.

Zároveň dávame do pozornosti, že k dnešnému dňu máme v zariadení jedno neobsadené/voľné miesto. V prípade záujmu odporúčame prísť do zariadenia osobne, alebo sa informovať na t. č. 0948 969 254.