Pozvánka na diskusiu s odborníkom v oblasti sociálnej práce

Pri príležitosti Svetového dňa sociálnej práce Vás Zariadenie opatrovateľskej služby Krásno nad Kysucou pozýva na diskusiu s kvalifikovaným odborníkom v oblasti sociálnej práce – vedúcou zariadenia, ktorá sa uskutoční dňa 15.marca 2024 (t.j. piatok) v priestoroch zariadenia v čase od 9:00 hod do 11:00 hod..

Pre koho je pozvánka určená?

Pre všetkých, kto:

• potrebuje pomoc v otázke sociálnej starostlivosti a poskytovania sociálnych služieb;
  • potrebuje umiestniť seba alebo blízku osobu do nášho zariadenia alebo iného zariadenia sociálnych služieb;
  • chce vidieť život a fungovanie zariadenia;
  • zistiť, aké služby poskytujeme  a aké možnosti vyplnenia voľného času majú prijímatelia sociálnych služieb.

V zariadení sa na Vás tešia:

• vedúca zariadenia;
  • prijímatelia sociálnych služieb, ktorí sa chcú s vami podeliť o zážitky a skúsenosti;
  • a odborný personál, ktorí má pre Vás pripravené tvorivé dielne, malé občerstvenie a malú pozornosť na pamiatku.

15. marca - Svetový deň sociálnej práce 2024
Svetový deň sociálnej práce a sociálnych pracovníkov vznikol v roku 2007 na podnet Medzinárodnej federácie sociálnych pracovníkov (IFSW). Sociálna práca sa zameriava svoju pozornosť na podporu ľudských práv a sociálnej spravodlivosti. Rieši nielen na individuálne problémy, ale aj väčšie sociálne otázky, ako je chudoba, domáce násilie, bezdomovectvo a zdravotná starostlivosť. Jej cieľom je zlepšiť národnú a medzinárodnú sociálnu politiku.

Bližšie informácie získate na tel. č. 0948 969 254, prípadne mailom monika.lastovicova@mestokrasno.sk

Nájdete nás za budovou zdravotného strediska:

Pozvánka domov dôchodcov Krásno nad Kysucou