Ambulancia všeobecnej lekárky prijíma nových pacientov

Ambulancia všeobecnej lekárky MUDr.  Mikulášovej Zuzany v našom meste funguje k spokojnosti pacientov.  Aj keď za p. doktorkou prichádza veľa pacientov zo Starej Bystrice kde predtým ordinovala a mnoho pacientov sa už prihlásilo aj z nášho mesta, má stále ešte voľné kapacity pre našich obyvateľov.

Pacienti, ktorí dochádzali na ošetrenie mimo Krásna a teraz sú v opatere p. doktorky Mikulášovej si pochvaľujú  jej odborne ale i promptné  vybavenie či už liekov alebo ďalšie služby.

Ak mate záujem mať lekára v blízkosti domova odborne zdatného a príjemného môže sa ešte prihlásiť na čísle t.č. 0911816670.

Ambulancia má vchod od radových garáži pri obchode COOP Jednota. Výhoda je i parkovanie na priľahlom parkovisku.