Obnovenie autobusových spojov v časti Blažkov

Oznamujeme občanom prímestskej časti Blažkov, že od stredy 26.4.2023 budú opäť obnovené autobusové spoje zo všetkých autobusových zastávok v tejto mestskej časti.

Vzhľadom na situáciu, ktorá vznikla pri rekonštrukcii frekventovaného mostu a zlej dostupnosti do mesta, budú po rokovaniach so SAD Žilina obnovené autobusové spoje, do ktorých môžu cestujúci nastúpiť na pôvodných autobusových zastávkach.

Pri autobusovej zastávke na začiatku časti Blažkov sa budú autobusy otáčať smerom na ulicu "Do dvora", preto chceme všetkých majiteľov domov poprosiť, aby v tejto časti neparkovali a nechali tak voľnú plochu na otáčanie autobusových spojov.

Pevne dúfame, že túto situáciu spoločne zvládneme.

Autobusy sa budú otáčať do ulice Do dvora, žiadame preto občanov, aby neparkovali svoje vozidlá na tejto ulici a neblokovali tak prístup autobusu. Ďakujeme za pochopenie.