Prosím nenič ma, slúžim všetkým!

Žiaľ, nie je to po prvýkrát, kedy v našom meste došlo k opakovanému vandalizmu. Tentokrát je prasknuté sklo na autobusovej zastávke pred mestským úradom. Zastávka MHD je miestom, ktoré slúži cestujúcim čakať na autobusy pred dažďom, vetrom a inými poveternostnými podmienkami.

Niektoré zastávky boli v zlom stave, preto mesto Krásno nad Kysucou začalo s ich rekonštrukciou, no zarážujúcim aspektom je, že sa stále nájde niekto, kto si neváži to, čo druhým slúži. Vandalizmus a ničenie mestských majetkov vytvára potrebu vynaložiť peniaze na ich opravu, pričom by mohli byť využité efektívnejšie. Navyše sa na dôsledky vandalizmu skladáme spoločne.

Opakom je novovybudovaná autobusová zastávka MHD na sídlisku Zákysučie. Preto dúfame, že si obyvatelia budú vážiť mestský majetok, ktorý slúži všetkým.

Týmto Vás chceme vyzvať, ak budete svedkom vandalizmu, aby ste to nahlásili na mestskú políciu 0800 100 159 alebo na 158.