Rokovanie s novým investorom

Po schválení investičnej pomoci firme Hyunnam Sk s.r.o, ktorá vytvorí 240 pracovných miest prebiehajú ďalšie rokovania s novým investorom v automobilovom priemysle. Minulý týždeň prebehlo rokovanie na Mestskom úrade v Krásne nad Kysucou s ďalším potencionálnym investorom, ktorý plánuje zamestnať až 1000 ľudí a na odporúčanie ministerstva hospodárstva sa zaujímal aj o lokalitu v našom meste. S primátorom Ing. Jozefom Grapom diskutovali o možnej investícii, ktorá je nadviazaná na rozvoj automobilového priemyslu. Spoločnosť je etablovaná na Slovensku, Poľsku, v Českej republike a po dobrých skúsenostiach, ako sa vyjadril predseda spoločnosti, o prístupe mesta počul len slová chvály a vďaka týmto odporúčaniam zmenil lokalitu z Českej republiky na stredné Slovensko.