Pozvánka na Dni mesta 2017

Mesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozýva na kultúrne podujatie Dni mesta, ktoré sa uskutoční v dňoch od 1. - 3. 9.2017 na námestí pred Kultúrnym domom. Pripravený je bohatý program, ktorý začína už v piatok 1. septembra podujatím Gospelové Kysuce.

V sobotu 2. septembra usporiada TJ Tatran oddiel vzpierania nadhodovú súťaž juniorov mužov a žien o pohár primátora mesta. Sobotný večer odštartuje vystúpenie skupiny Everlong, Team Revival a tanečná zábava s Veľkým domom.

Nedeľa začne slávnostnou svätou omšou, v poobedňajších hodinách vypukne súťaž Požiarny útok s vodou a od 15:00hod. je pripravený kultúrny program, ktorý vo večerných hodinách zavŕši vystúpením skupiny La Gioia a košickej hudobnej skupiny Peter Bič Project.

Tešíme sa na Vás!

Dni mesta Krásno nad Kysucou 2017