Obnova výroby

Mesto Krásno nad Kysucou ožíva nielen v priemyselnom parku, kde prichádzajú nový investori, ale prácu obnovujú aj bývalé prevádzky napr. v areáli Kovomontu (kedysi radiátorka), ktorá zívala prázdnotou a v súčasnosti nový investori obnovili chátrajúce haly po dlhšom čase a vytvorili desiatky pracovných miest. Areál a jednotlivé prevádzkové haly dostávajú nový šat či už v interiéri alebo exteriéri objektu, opravujú sa strechy a v tomto roku očakávame aj nové investície v areáli.

Po úspešných rokoch rozvoja priemyslu v Krásne je situácia opačná a chýbajú nové priestory na investície, kde by zamestnávatelia mohli vytvoriť nové pracovné miesta. Je to aj dôkaz toho, že mesto svojím prístupom a vytváraním vhodných podmienok láka nových zamestnávateľov z rôznych oblastí, aby prišli investovať do nášho mesta. Veríme, že naše mesto bude do budúcnosti expandovať, a ľudia nebudú musieť odchádzať do zahraničia.