Uvítanie detí do života v roku 2016

Mesto Krásno nad Kysucou pamätá aj na našich najmenších obyvateľov. Dňa 24. 5. 2016 sa v obradnej sieni uskutočnilo slávnostné uvítanie detí do života. Primátor mesta Ing. Jozef Grapa v sviatočnom príhovore zaželal rodičom veľa síl a trpezlivosti pri výchove svojich ratolestí.  Kým rodičia podpisovali kroniku a preberali z rúk primátora mesta pamätné listy, kvety  a praktický darčekový balíček, ich bábätká za ten čas mohli skúsiť, ako sa leží v ozajstnej drevenej vyrezávanej kolíske. Prajeme veľa zdravíčka!

Mali sme tu česť spoznať: Damián Blažek, Juraj Slaný, Ľubomír Čimbora, Sofia Buchtová, Cataline Rose Mackenzie, Šimon Čimbora, Matúš Balog, Juraj Zeleňák, Tomáš Buček, Peter Kormanec, Sebastián Kubuš, Peter Grochal, Mateo Pavol Cyprich, Michal Gavenda, Timotej Dráb, Dávid Ozaňák, Eva Ďurisová, Adrian Zbyňovský, Matúš Martinec, Dávid Seko, Melinda Frajková, Dominika Kováčová, Patrik Poláček, Kristína Jarabicová, Matúš Vaňovec, Sasha Šurinová.