Vyplňte dotazník a prispejte k tvorbe stratégie našej MAS

Milí občania mesta Krásno nad Kysucou,

Miestna akčná skupina (MAS) Bystrická dolina na území ktorej žijete v súčasnosti pripravuje rozvojový dokument na základe ktorého sa chce uchádzať o finančné prostriedky z EÚ na financovanie projektov pre podnikateľov, občianske združenia, obce a mesto okresu Čadca. Chceme podporiť projekty v oblasti poľnohospodárstva, vidieckeho cestovného ruchu, priemyslu a služieb, ale aj projekty v oblasti poskytovania sociálnych služieb, či zvyšovania kvality života v našich obciach a meste prostredníctvom budovania ihrísk, športovísk, úpravou verejne zelene, obnovou kultúrnych a historických pamiatok, alebo tiež budovaním cyklotrás a pod.

Pri plánovaní toho, čo skutočne podporíme, chceme využiť aj Vaše záujmy a predstavy o ďalšom smerovaní rozvoja nášho regiónu. Zapojte sa teda aj vy do procesu plánovania a rozhodovania o tom, ako čo najrozumnejšie využiť fondy EÚ pre rozvoj regiónu Bystrickej doliny.

Prosíme Vás o vyplnenie dotazníka ktorý nájdete tu.

Vyplnený projektový zámer, ktorý nájdete v prílohách môžte odoslať na info@masbystrickadolina.sk.

Viac informácií nájdete na www.masbystrickadolina.sk

Termín spracovania stratégie je do 15.12.2015.

Ďakujeme za spoluprácu.

mas_logo